1
Informacja
Zadowolenie klientów jest naszym głównym priorytetem i dokładamy wszelkich starań aby osiągnąć ten cel. W trakcie naszej pracy mieliśmy możliwość współpracować z wieloma wspaniałymi ludźmi. Większość z nich z chęcią wyraziła opinię o naszej firmie oraz jakości świadczonych przez nas usług.
Ty też wyraź swoją opinię!
Edyta
Witam Panie Grzegorzu. Właśnie wpadłam na waszą stronkę, szkoda że nas tutaj nie ma ... może nie ma Pan czasu nas tutaj wstawić ? Chciałam tylko napisac że stronka nie oddaje tak bardzo tej uroczej pamiątki jaką od Was otrzymaliśmy. Może zatrudnijcie inną firmę do tworzenia stron internetowych, bo to co na stronce pokazujecie, to nawet w 1% nie oddaje tego co od Państwa otrzymaliśmy. Gorąco pozdrawiam i życzę wielu sukcesów. Buziaki dla Pań fotografek ...
Ł i D
Jednym słowem REWELACJA - przepiękny album, który robi furorę nie tylko "u rodziny", lecz w całym woj. dolnośląskim - pełen ZACHWYT i ELEGANCJA. Taki ALBUM to pamiątka na całe życie i na pewno będzie Nam mile przypominał ten wyjątkowy dzień. Dziękujemy firmie KNAPEK i polecamy ich usługi innym zainteresowanym - NAPRAWDĘ WARTO !
Ania i Sławek
Witam myśmy mieli ślub 3 lata temu jesteśmy pod wielkim wrażeniem naszej płyty i kasety weselnej polecamy wszystkim parom tych państwa są naprawde super
Magda i Wojtek
Zważdy prawdy powiadają jakoby zacni państwo godni byli naszego POLECENIA!!! Czyny ich chwalebne i godne, a dane przezeń słowo honorowo dotrzymane!!! Takiej współpracy życzymy wszystkim NOWOŻENCOM!!! Pozdrawiamy serdecznie; Magda i Wojtek :)
Gość Weselny
Witam. Właśnie jestem po objerzeniu filmu oraz albumu ze zdjęciami ... Mogę tylko potwierdzić poprzednie opinie. Nic dodać nic ująć. Polecam !!!
IWONA I MAREK
Chcieliśmy serdecznie podziekować firmie KNAPEK za cudowny film i przepiękny album upamiętaniające nasz Ślub i wesele. Wszyscy znajomi i Rodzina są pod wrażeniem kiedy oglądają i wspominają te dwa najpiękniejsze dni naszego życia, a sami możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że lepiej nie mogliśmy wybrać! Praca jaką wykonała dla Nas firma KNAPEK przeszła Nasze najśmielsze oczekiwania!!! Teraz kiedy przeglądamy nasz film i wertujemy album... przeżywamy i czujemy się tak jakbyśmy wciąż byli uczestnikami tej pięknej bajki, która mamy nadzieję będzie dla Nas trwać wiecznie... A wszystko dzięki profesjonalismowi i niesamowitej wyobraźni firmy KNAPEK! Polecamy Wszystkim którzy chcą mieć najcudowniejszą, bajkową i niezapomnianą pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu. Jeszcze raz serdecznie Dziękujemy!!! Iwona i Marek ;)
Agnieszka
Ja tylko chciałam zapytać się, dlaczego to studio jest inne niż inne studia. Mieliśmy zamówiony komplet - video foto u nich... I kurna chata, jesteśmy w szoku, zupełnie inaczej wyobrażaliśmy sobie naszą pamiątkę z ślubu. W naszej rodzine w tym roku było 7 wesel i jest OK. Jak zaczęliśmy przeglądać nasze wesele to już na początu zauważyliśmy że mamy inną pamiątkę niż nasi kuzyni. To co firma KNPEK nam oddała to wywala konkurencję z orbity, nasze kuzynostwo strasznie nam zazdrości tego co my mamy. Powiem tylko tak ... ja im radziłam - bierzcie komplet u "knapków" ale oni to olali ... Bardzo dziękuję za taką pamiątkę jaką mamy. Strasznie się cieszymy z mężem że nie wybraliśmy tej firmy którą nam doradzali właściciele sali weselnej. Było by takie rozczarowanie jakie mieli nasi kuzyni.
Agnieszka i Marcin
Witam:-) Bardzo serdecznie dziękujemy za cudowny film oraz przepiękny album. Na pewno będziemy was polecać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co otrzymaliśmy!!! jeszcze raz Dziękujemy! pozdrawiamy Agnieszka i Marcin
Michał
Widziałem Wasz film, być może też się skuszę aby skorzystać w Waszych usług :)
Agnieszka i Sławek
PEŁEN PROFESJONALIZM!!! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Agnieszka i Sławek Kuszowscy
Kasia i Piotr
Witam :) Serdecznie dziękujemy za cudowny film z naszego wyjątkowego dnia, za wszystkie piękne zdjęcia, a także za boski album!!! Z czystym sumieniem i dobrym chęciami polecamy Państwa Knapek znajomym i bliskim, którzy jeszcze się przygotowują do ślubu, a nie mają kamerzysty i fotografki :) Jeszcze raz dziękujemy i POLECAMY :) Pozdrawiamy Kasia i Piotr
Marlena
Witam . Piszę w imieniu męża i moim.... Nie tak dawno odebraliśmy zestawik od tej firmy , czyli wideo i album ksiązkowy. Nie lubię pisać na necie, ale jeżeli coś przekracza twoje wyobrażenie to trzeba to oznajmić całemu światu. Mileiśmy kilka wątliwości przed zawarciem umowy z tą firmą, ale to jest wina ogólnodostępnych forum na necie i nieżyczliwych ludzi, którzy piszą cuda niestworzone, itd. To co Państwo Knapek nam oddali w postaci albumu ksiązkowego i płyt DVD z zapisem video z wesela, przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie. Szukaliśmy ponad 3 misiące firmy która nam to zrobi, po poleceniu mojej znajomej skontaktowaliśmy się z firmą KNAPEK. Już na pierwszym spotkaniu poczuliśmy że robią to z pasją, zarówno zdjęcia jak i film. Zaufalismy im, i do dzisiaj tego nie żałujemy . To co mamy , co otrzymaliśmy od nich przeszło nasze oczekiwania. Ukłony w stronę Studia KNAPEK. pozrawiamy .