1
Informacja
Zadowolenie klientów jest naszym głównym priorytetem i dokładamy wszelkich starań aby osiągnąć ten cel. W trakcie naszej pracy mieliśmy możliwość współpracować z wieloma wspaniałymi ludźmi. Większość z nich z chęcią wyraziła opinię o naszej firmie oraz jakości świadczonych przez nas usług.
Ty też wyraź swoją opinię!
martyna12
w zeszłym roku wychodziłam za mąż, wesele było bardzo udane, wspaniale się wszyscy bawiliśmy. Firma "KNAPEK" filmowała całe przyjęcie jak również robiła nam zdjęcia . Mamy teraz wspaniałą pamiątkę , nie żałujemy niczego. Polecamy usługi tej firmy a szczególnie Fotograficzne Albumy Książkowe, naprawdę rewelacja, nie spotkałam się jeszcze z taką jakością usług w naszym regionie, a widziałam przeróżne wykonania. Gorąco Polecam !!!
domin_25
Witam! Nazywam się Dominik Dostoł. 3 lata temu ożeniłem się. Była super zabawa. Wszystko rejestrowało Video Foto Studio KNAPEK (film zdjęcia). Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam wszystkim którzy za rozsądną cenę chcą uwiecznić swoje szczęśliwe chwile. Pozdrawiam!