FAQ - pytania i odpowiedzi

Przygotowujesz się

do ślubu?

Tak istotny i ważny dzień jak ślub to niecodzienne wydarzenie, które wymaga szereg przygotowań. Wychodzą na przeciw naszym klientom przygotowaliśmy listę najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi.

Miej piękny dzień –
szczegóły zostaw nam!

Do ślubu musisz wiele rzeczy załatwić. Wiemy o tym DOSKONALE! Dlatego korzystając z naszego ogromnego doświadczenia, możesz spokojnie zająć się innymi rzeczami. My zajmiemy się wszystkimi szczegółami co do dokumentacji tego wspaniałego dnia.

Rozpoczynając zapraszamy do przejrzenia OFERTY.

Możesz skorzystać z Pakietu Videofilmowania, Pakietu Fotografii oraz połączyć oba, tworząc idealny zestaw który najlepiej udokumentuje Wasz Ślub.

Podczas doboru odpowiedniego pakietu należy zwrócić uwagę na czas filmowania, fotografowania, ilość zdjęć, ilość oraz grubość albumów.
Fotografowanie oraz Filmowanie rozpoczyna się już przed ślubem!

Aby film był na odpowiednim poziomie, na którym nam jak i Wam zależy, proponujemy pakiet dwóch operatorów. Najważniejszym dla Was w tym pakiecie jest bardzo duża ilość drona (wyjścia z domu, przyjazdy, odjazdy, kościół, plener.). Praktycznie ciągle można dostrzec drona w powietrzu 🙂 Kolejną ważnym faktem jest używanie sprzętu do stabilizacji kamery taki jak, glidecam lub flycam, dzięki któremu film będzie ciekawszy, ujęcia będą dynamiczne i nowoczesne, materiał wygląda jak by kamera „latała” wśród gości! Takie ujęcia w połączeniu z ujęciami statycznymi z innej kamery dają całkiem inny obraz 🙂

Oczywiście, każda z osób w naszym zespole przeszła kurs i posiada takie uprawnienia.

Jesteśmy z Rybnika. Chętnie zaprosimy Was na spotkanie gdzie pokażemy jak wyglądają albumy, zdjęcia które wykonujemy, a także czołówki. Jeśli jednak nagli was czas lub adres naszej siedziby jest zbyt oddalony od waszego miejsca zamieszkania, to żaden problem! Wszystko możemy załatwić elektronicznie, poprzez kontakt e-mail lub wideokonferencję, bez wychodzenia z domu. KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ JAK DO NAS TRAFIĆ

Zazwyczaj nasza praca trwa do ok. 1:00. Po oczepinach najczęściej nagrywamy zakończenie filmu jaki sobie wybierzecie.  Jeśli uznacie, że warto abyśmy jeszcze zostali,  jest możliwość dopłaty za każdą dodatkową godzinę.

Tak. Jest to dodatkowa opcja do wyboru z naszej oferty. Posiadamy również projektor oraz duży ekran. W dniu wesela nie musicie się martwić wyświetleniem filmu, my się wszystkim zajmiemy 🙂

Wyślemy Tobie spis wszystkich materiałów które potrzebujemy do realizacji, po ustaleniu zakresu. Dzięki temu możesz dosyć sprawnie przygotować wszystko nie zapominając o niczym.

Jeśli uroczystość jest oddalona od naszego biura o 150 km w jedną stronę prosilibyśmy o zapewnienie noclegu. Dojazd do 50 km łącznie jest uwzględniony w pakietach.


    o nas
    o nas
    o nas