O NAS

KILKA FAKTÓW O KNAPEK FOTO VIDEO

⭐⭐⭐⭐⭐

Jesteśmy grupą profesjonalistów których połączyła pasja. Robimy to, co lubimy najbardziej z niesłabnącym zaangażowaniem. Naszą ambicją jest ciągły rozwój, poszerzanie wachlarza usług oraz podnoszenie poziomu własnych umiejętności. Jakość świadczonych usług stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Uwielbiamy wszelkie nowinki technologiczne i ciągle poszukujemy nowych trendów w fotografii i filmie. Pracujemy na terenie całej Polski. W naszej ocenie to praca z ludźmi czyni fotografię i film tak wspaniałym zajęciem i staramy się czerpać z tego pełnymi garściami.

Nasza Misja

Naszą misją jest dostarczanie Państwu najlepszych i kreatywnych produktów w sferze dokumentacji ślubnej, aby najważniejsza chwila w życiu była niezapomniana. 

 

Decydując się na współprace z nami, możecie być pewni:

  1. ZADOWOLENIA I NIEZAWODNEGO ZESPOŁU
  2. WYSOKIEJ JAKOŚCI ZDJĘĆ I FILMÓW
  3. TERMINÓW
0
+
udokumentowanych ślubów
0
+
Zadowolonych klientów
0
mln
Wykonanych Zdjęć
0
mln
przejechanych kliometrów

KILKA OPINII Z NASZEJ KSIĘGI REFERENCJI

Witam Wszystkich którzy marzą o profesjonalnych zdjęciach i filmach gorąco polecamy Video Foto Studio Knapek. Są prawdziwymi fachowcami potrafiącymi czynić cudowne zdjęcia w milej i przyjemnej atmosferze. W to co robią wkładają cale swoje serce dlatego efekty pracy są niesamowite dziękujemy ślicznie ze byliście z nami w tym bardzo ważnym dla nas dniu SERDECZNIE POLECAMY !!! i dziękujemy ślicznie xxx

MONIKA I ADAM

Chcemy podziękować za wspaniały film oraz piękny album. Mimo stresu który panował przy nagraniach Pan Grzesiu rozweselał nasz zamyślone buźki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy Państwa polecać. Gorąco pozdrawiamy.

DOROTA I GRZEGORZ

Jesteśmy bardzo mile zaskoczenie jakością usługi. Film z wesela 11.07.2015 Natalii i Adriana to po prostu REWELACJA!!! Oglądaliśmy już filmiki z wesel w wykonaniu różnych firm, ale firma Knapek bije wszystkich na głowę i szyję. Kamerzysta w ogóle nie rzucał się w oczy i nie plątał pod nogami filmując wesele, tak jakby go w ogóle nie było. A zmontowany film z wesela to po prostu majstersztyk. To naprawdę firma godna polecenia. Dlatego chcemy Wam wszystkim powiedzieć, że warto skorzystać z usług firmy Knapek aby uwiecznić jakieś ważne wydarzenie w życiu. P O P R O S T U S U P E R !!! Dziekujemy.

RODZICE PAŃSTWA MŁODYCH

Nasze badania
wskazują, iż:

Regularne badania potrzeb naszych klientów, przyczyniają się do ich uznania oraz coraz większej reputacji w śród innych firm. Dzięki temu staliśmy się profesjonalną i odpowiedzialną firmą.

Zadowolenie 99%
Terminowość 97%
Kreatywność 96%

POZNAJ NASZ

KREATYWNA ZESPÓŁ

Nasz oddany i profesjonalny zespół jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Założyciel, Szef, Reżyser

Grzegorz Knapek

Założyciel, szef, reżyser, operator kamery i kierownik produkcji. Steruje zespołem i dba aby każda realizacja była na najwyższym poziomie.
Menadżer, Fotograf

Iwona Knapek

Fotograf w Knapek Foto Video, dba aby wszystko co w kadrze było jak najbardziej idealne. Ponadto jest operatorem kamery oraz menadżerem firmy.
Operator, Montażysta, Scenarzysta,

Paweł Knapek

Absolwent szkoły filmowej w Krakowie, który lubi podejmować nowe wyzwania, przekładające się na coraz większe doświadczenie i udoskonalanie swoich umiejętności. Operator kamery, montażysta i scenarzysta.

Dlaczego nasz zespół to
najlepszy wybór dla CIEBIE?

Dzięki bardzo dobremu przygotowaniu jesteśmy zawsze terminowi. Dostajesz informacje kiedy możesz się spodziewać gotowych zdjęć, filmu czy zwiastun.  Z nami nie musisz czekać ponad rok na realizację. Dotrzymywanie terminów to dla nas bardzo ważny priorytet. Wybierając nasz możesz spać spokojnie!

Masz szalony pomysł? Świetnie! Pomożemy nawet najbardziej zwariowane pomysły zrealizować. Sesja pod wodą? A może w balonie? Dzięki naszemu doświadczeniu doradzimy nawet jak nie do końca wiesz jak to mogłoby wyglądać.

Używamy najnowszy sprzęt i podążamy za nowinkami technologicznymi, dlatego też materiały które dostajesz są najwyższej jakości. 4k to u nas standard.

Realizujemy również niecodzienne pomysły. Zawsze staramy się dostosować do Twoich potrzeb dzięki czemu elastycznie podchodzimy do najbardziej zwariowanych pomysłów.